Close

Proč s námi

Jsme moderní mobilní operátor nabízející nízké ceny a smlouvy bez závazků.

Možnost měnit
tarif každý měsíc

Každý měsíc můžete bezplatně vyměnit svůj stávající tarif za jiný z naší nabídky, podle toho, jaké jsou zrovna Vaše potřeby a k čemu telefon aktuálně využíváte. Změna tarifu je samozřejmě bez poplatku. Provedené změny se účtují poměrně (za počet dní využívání).

Vše vyřídíte
z domova

Vše vyřešíte online z pohodlí Vašeho domova. K uzavření Účastnické smlouvy nemusíte nikam chodit, vše vyřešíte pomocí Vašeho e-mailu. Stejně tak si můžete přímo z domova prostřednictvím samoobsluhy měnit služby a sledovat Váš odběratelský účet.

Aktivace
zdarma

Přechod k nám je zcela zdarma, za převod Vašeho čísla do naší sítě neplatíte žádný vstupní ani aktivační poplatek. S podpisem naší účastnické smlouvy nejsou spojeny žádné skryté poplatky či platby.

Bez
závazků

Naše účastnická smlouva je sjednána na dobu neurčitou, nezavazuje Vás tak k využívání našich služeb po předepsanou dobu několika měsíců nebo let. Naše smlouva Vás tedy nikterak neomezuje a je možné ji z Vaší strany kdykoliv vypovědět.

Čím více služeb,
tím je máte levnější

Minutová sazba za volání v rámci našich tarifů klesá s počtem volných minut poskytnutých v rámci tarifu. Stejně tak nabízíme našim zákazníkům výhodnější ceny na další naše služby, například datové tarify nebo internet xDSL.

Bonus v podobě
bezplatného volání

V každém našem tarifu Vám poskytujeme neomezené volání na všechna čísla zařazená v naší síti. O takto provolané minuty se Vám nesnižuje počet volných minut v rámci tarifu.

Skuteční
lidé

Pokud voláte k nám, dovoláte se skutečným pracovníkům. Neskrýváme se za hlasový automat. Vaše dotazy a připomínky zpracovávají přímo naši zaměstnanci, kteří se sami podílejí na tvorbě našich služeb a mohou tak reagovat na Vaše dotazy a připomínky ke službám.