Close

INTERNET

Surfujte na tabletu nebo notebooku kdykoli a kdekoli.

Vyberte si své internetové připojení

399

LAUDATIO 10 GB

Mobilní připojení
10 000 MB


Vhodný k prohlížení webu, e-mailů, nahlížení do Facebooku, prohlížení jízdních řádů a počasí. Dobře poslouží na příležitostnou práci na cestách k notebooku nebo tabletu.

Objednat tento tarif v eshopu

399

LAUDATIO xDSL

Pevné připojení
bez limitu


Rychlost až 20 Mb/s. Vhodné k prohlížení webu, e-mailů, pro sledování dvou současných videí v Full HD kvalitě, nebo základní hraní her.

Objednat tento tarif v eshopu

499

LAUDATIO xDSL Pro

Pevné připojení
bez limitu


Rychlost až 50 Mb/s. Vhodný k prohlížení videa v kvalitě 4K Doby Vision, provoz internetové televize, prohlížení webu. Bez limitu stahovaných dat.

Objednat tento tarif v eshopu

V nabídce naleznete jak tarify na internet v mobilu, tak samostatné datové tarify pro počítače a notebooky. Nabízíme mobilní datové tarify i pevný internet v podobě xDSL.

MOBILNÍ INTERNET

Podle výzkumu z dubna roku 2015 využívá zhruba 65% české dospělé populace aktivně internet v mobilu.Internet v mobilu také v zahraničí

V rámci datových balíčků nabízíme také datový roaming. V Zóně EU pak můžete služby datového roamingu využívat zcela zdarma i po vyčerpání Vámi objednaného objemu dat, a to se sníženou rychlostí přenosu. Samozřejmostí je také možnost doobjednání dalšího balíčku v případě, že Vámi objednaný balíček vyčerpáte a snížená přenosová rychlost nebude Vašim potřebám dostačovat.


Internet v mobilu – využití

Díky internetu v mobilu máte vždy po ruce nejrůznější nástroje pro práci i volný čas. Internet v mobilu využijete k synchronizaci telefonu s Vaší e-mailovou schránkou, zasílání zpráv přes Messenger či prohlížení webových stránek. Díky této službě můžete svůj telefon využít jako navigaci, k přihlášení do sociálních sítí nebo jako vyhledavač vhodných míst, která lze ve Vaší blízkosti navštívit. Je jen na Vás, jaké aplikace si stáhnete a jak je budete využívat.