fbpx
Close

VOLÁNÍ

Pro všechny námi nabízené hlasové mobilní tarify je společné:

Pro všechny námi nabízené hlasové mobilní tarify je společné

  • tarify jsou bez závazků
  • tarif lze 1x měsíčně změnit
  • všechny tarify obsahují neomezené volání na čísla zařazená v naší síti
  • počet volných minut v rámci tarifu se nesnižuje o minuty provolané zdarma v naší síti
  • po první provolané minutě účtujeme po vteřinách
  • u tarifů s daným počtem volných minut lze provézt volbu balíčku zdarma (volné SMS nebo volné MB na službu internet v mobilu)
  • lze doobjednat balíček neomezených SMS v rámci naší sítě
  • lze doobjednat službu internet v mobilu+ nebo internet v mobilu LIMIT

HLASOVÉ TARIFY S VOLNÝMI MINUTAMI

V naší nabídce naleznete tarify obsahující stanovený počet volných minut na volání. Tyto volné jednotky můžete využít v rámci daného zúčtovacího období/měsíce na volání do všech sítí, včetně volání na pevné linky (volné jednotky se nevztahují na audiotextové služby a na volání na čísla se zvýšenou tarifikací). Z těchto volných minut se Vám neodečítají hovory uskutečněné v rámci naší sítě a u každého našeho tarifu tak máte neomezené volání v rámci naší sítě zcela zdarma.


BALÍČEK ZDARMA

K našim tarifům s volnými minutami nabízíme možnost volby balíčku zdarma. V rámci tohoto nastavení si můžete vybrat, zda v rámci tarifu budete čerpat stanovený počet volných SMS zpráv nebo stanovený počet volných MB na službu internet v mobilu. Toto nastavení můžete vždy k začátku nového zúčtovacího období bezplatně změnit a nastavit si tak službu dle Vašich potřeb.


NEOMEZENÉ TARIFY

V naší nabídce naleznete také dva neomezené tarify. V jejich rámci máte neomezený počet volných minut na volání na běžná telefonní čísla (mobilní sítě i pevné linky) a také neomezený počet SMS zpráv.  Současně jeden z neomezených tarifů nabízí také službu internet 2GB, díky němuž využijete potenciál Vašeho mobilního telefonu na plno.


VÝBĚR SÍTĚ ZDARMA U NAŠEHO NEJOBLÍBENĚJŠÍHO TARIFU

Pro náš nejoblíbenější tarif KL 300 nabízíme unikátní možnost volby sítě pro volání zdarma. Na čísla ve Vámi zvolené síti pak budete nad rámec Vašich volných jednotek volat zadarmo. Tuto Vaši volbu je možné vždy k začátku nového zúčtovacího období bezplatně změnit a nastavit si tak službu dle Vašich potřeb.