fbpx
Close

27/04/2016

Převod (portace) čísla od jiného operátora do sítě Laudatio

Před zasláním Účastnické smlouvy Vám doporučujeme ověřit si u svého původního operátora, zda je možné Vaši stávající Účastnickou smlouvu vypovědět (zda nemáte sjednaný závazek či smlouvu uzavřenou do určitého termínu).

Kontaktujte svého stávajícího operátora a podejte výpověď z důvodu přenesení svého čísla. Od opouštěného operátora si vyžádejte Číslo Výpovědi Opouštěného Poskytovatele služeb (ČVOP). Toto číslo potřebujeme pro úspěšné přenesení Vašeho čísla do sítě Laudatio.

V síti Vodafone zavolejte na číslo *077, máte-li předplacenou kartu. Pokud máte paušál, pošlete výpověď poštou na adresu Vodafone, nebo navštivte prodejnu Vodafone. Formulář výpovědi Vodafone najdete v sekci „ke stažení“ na adrese www.laudatio.cz.

V síti O2 Czech Republic zavolejte na *33, máte-li předplacenou kartu. Pokud máte paušál, podejte výpověď osobně na prodejně, nebo ji zašlete poštou. Formulář výpovědi O2 Czech Republic najdete v sekci „ke stažení“ na adrese www.laudatio.cz.

V síti T-Mobile zavolejte na 4603 (+420 603 603 603) a požádejte o ČVOP.

  • Zašlete vyplněnou a podepsanou Účastnickou smlouvu včetně doplněného ČVOP emailem na adresu info@laudatio.cz nebo poštou na adresu Erbia Mobile s.r.o. – Laudatio, Pelhřimovská 302/10, Praha 4, 140 00.
  • Po obdržení vyplněné Účastnické smlouvy Vaši smlouvu zpracujeme – schválíme a zároveň Vás budeme informovat o určeném datu přenosu Vašeho telefonního čísla (datum přenosu je zpravidla za 14 dní od zpracování smlouvy).
  • Prostřednictvím České pošty obdržíte doporučeně novou SIM kartu se stejným telefonním číslem, která bude v síti Laudatio aktivní v den přenosu; den přenosu Vám bude sdělen při zpracování Účastnické smlouvy.
  • V případě vyhotovení SIM karty se zcela novým telefonním číslem obdržíte SIM kartu již aktivní.
  • V případě výměny SIM karty obdržíte SIM kartu neaktivní. Pro její aktivaci  nám zašlete sériové číslo nové SIM karty a telefonní číslo.
  • V 0:00 hodin dne přenesení čísla vypne stávající operátor SIM kartu ve svých systémech (doporučujeme kartu před půlnocí z telefonu vyndat a již ji nepoužívat, aby nedošlo k naúčtování dalšího dne poskytování služeb u stávajícího operátora). Následně proběhne přenos a nejpozději v 6:00 ráno je SIM karta aktivována v systémech Laudatio.
  • Vložte do svého mobilního telefonu novou SIM kartu, kterou jste od nás obdrželi.
  • Vraťte původní SIM kartu původnímu operátorovi, pokud ji od Vás žádá.