Close

temp

Some content to be hidden….

my toggle link

Some content to be hidden….

my toggle link


If you click on the „Hide“ button, I will disappear.


 

If you click on the „Hide“ button, I will disappear.


Jsme moderním mobilním operátorem nabízející nízké ceny a smlouvy bez závazků.

Každý měsíc jiný tarif

Bezplatně si můžete každý měsíc zvolit jiný z námi nabízených tarifů na takový, který zrovna potřebujete. Můžete tak volit tarif podle toho jaké jsou zrovna Vaše potřeby a k čemu telefon aktuálně využíváte. Změna tarifu je samozřejmě bez poplatku.

Vše vyřídíte z domova

Vše vyřešíte online z pohodlí Vašeho domova. K uzavření Účastnické smlouvy nemusíte nikam chodit, vše vyřešíte pomocí Vašeho e-mailu. Stejně tak si můžete přímo z domova prostřednictvím samoobsluhy měnit služby a sledovat Vás odběratelský účet.

Aktivace zdarma

Přechod k nám je zcela zdarma, za převod Vašeho čísla do naší sítě neplatíte žádný vstupní ani aktivační poplatek. S podpisem naší účastnické smlouvy nejsou spojeny žádné skryté poplatky či platby.

Bez závazků

Naše účastnická smlouva je sjednána na dobu neurčitou, nezavazuje Vás tak k využívání našich služeb po předepsanou dobu několika měsíců nebo let. Naše smlouva Vás tedy nikterak neomezuje a je možné ji z Vaší strany kdykoliv vypovědět.

Čím více služeb tím je máte levnější

Minutová sazba za volání v rámci našich tarifů klesá s počtem volných minut poskytnutých v rámci tarifu. Stejně tak nabízíme našim zákazníkům výhodnější ceny na další naše služby (datové tarify).

Bonus v podobě bezplatného volání

V každém našem tarifu Vám poskytujeme neomezené volání na všechna čísla zařazená v naší síti. O takto provolané minuty se Vám nesnižuje počet vilných minut v rámci tarifu.

Skuteční lidé

Pokud voláte k nám, dovoláte se skutečným pracovníkům. Neskrýváme se za hlasový automat. Vaše dotazy a připomínky zpracovávají přímo naši zaměstnanci, kteří se samy podílejí na tvorbě našich služeb a mohou tak reagovat na Vaše dotazy a připomínky ke službám.

This example demonstrates how to assign an „onclick“ event to the window object.

Click anywhere in this window to change the background color of body.